А у нас в квартире газ. А у Вас ?

А у нас во дворе отличная спортивная площадка для детей. Открылась она в прошлом году. Но делать её обзор не решился.  У нас часто так. Что-то откроется, поработает и ломается. Деньги освоили и ладно.
  • Но вот в этом году, не смог уже удержаться. Считаю, для города это пока единственная и лучшая площадка для детей. Разнообразно, надёжно и интересно. Даже и взрослому человеку есть где размяться. Батут - это конечно, гвоздь программы. Остаётся надеяться, что это не последняя площадка подобного содержания и качества.

Comments

  • Lāsma, 07.04.19 07:36

    Manuprāt, par tādiem naudas līdzekļiem, kuri tika iztērēti, rotaļu laukums diezgan nabadzīgs un nejēdzīgs. Par mazākiem bērniem vispār nav padomāts. Vai tiešām bija grūti uzlikt vismaz kādas 2 parastās šūpoles, kuras var aiztaisīt ar ķēdītēm, lai bērnus droši varētu pašūpot? Un kādu mazu slidkalniņu ar trepītēm, kur bērns pats varētu uzkāpt. Bērnam ap 2-3 gadu vecumu tajā laukumā vispār darīt nav ko! Un tās nejēdzīgās šūpoles laiviņas pāris cm virs zemes kam vispār domātas? Pat mazajiem intereses nekādas… Drusciņ lielākiem varbūt jā, interesants gan batuts, gan šūpoles, kurās divatā var griezties pa riņķi. Otra lieta-laukums, kurš domāts sportošanai…vai tiešām viss, ko varēja uzlikt ir vienkārši bleķa gabali, stieņi? Vai tad daudz sakarīgāk un lietderīgāk nebūtu bijis uzstādīt trenažierus, uz kuriem var vingrināt gan kāju muskuļus, gan presi, gan visu pārējo? Piemēram, Daugavpilī tādi arī stāv jau gadiem un nekas nav sabojājies vai atlauzts, bet jēgas gan daudz vairāk! Un futbola laukums ar smiltīm…jūs nopietni? Tad labāk būtu atstājuši, kā bija līdz šim. Par mājas iedzīvotājiem, kuriem to laukumu uzcēla burtiski zem logiem arī padomāts nav vispār! Vasarā, kad bērnu pilns, protams, ka viņi bļauj, spiedz un dažs labs vēl pat lamājas. Mājās nevar ne mazu bērnu nolikt pusdienas pagulēt, ne veci cilvēki var atpūsties…

  • Sirokez, 07.04.19 15:40

    Atzinumi var būt atšķirīgi. paldies par jūsu atsauksmēm

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *